Enlit 2023 Katılımı

Enerjiyi Şekillendiren Buluşma: Enlit Europe 2023

Enerji sektöründe küresel bir değişim ve dönüşüm çağı yaşanıyor ve biz de bu değişime ortak olmak ve sektördeki en son gelişmeler, yenilikler ve fırsatlar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Enlit Europe 2023 etkinliğine katıldık. Enlit Europe, enerji sektöründeki yenilikçi çözümleri ve iş birliği fırsatlarını keşfetmek için mükemmel bir platform sağlıyor.

Geçtiğimiz yıl Paris Expo Porte de Versailles’de düzenlenen etkinlik, 12.000’den fazla sektör profesyonelini bir araya getirdi ve temiz, ekonomik, güvenilir enerji için ortak bir vizyonu paylaştı. Fuar boyunca standımızda; AG4, AG2.5, G4TC, AG2.5TC diyaframlı sayaçlarımız ile beraber rotary ve türbin sayaçlarımızı tanıttık ve katılımcılara ürünlerimizin özelliklerini detaylı bir şekilde anlatma fırsatı bulduk.

Standımızda ziyaretçilerle etkileşimde bulunurken aldığımız geri bildirimler, ürün stratejilerimizi belirlemede bize yol gösterecek önemli bir kaynak oldular. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için bu geri bildirimleri dikkate alarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeye devam edeceğiz. Etkinlik boyunca, sektördeki diğer profesyonellerle networking fırsatları da değerli bir deneyimdi.

Farklı bakış açılarından ve deneyimlerden gelen insanlarla bir araya gelmek, iş birliği fırsatlarını keşfetmek ve sektördeki en son trendleri paylaşmak, bizim için büyük bir ilham kaynağıydı. Enlit Europe 2023’ten aldığımız deneyim, enerji sektöründeki rolümüzü daha da güçlendirmek ve sürdürülebilir bir enerji geleceği için çözümler üretmek adına bizi motive etti. Benzer etkinliklerde yeniden sektör profesyonelleri ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Previous slide
Next slide