Müşteri Ziyareti

ÇORUMGAZ, ÜRETİM SÜRECİMİZİ YAKINDAN TANIDI

Geçtiğimiz günlerde firmamız, önemli bir misafiri ağırladı: ÇORUMGAZ! Müşterimiz, gaz sayacı üretim sürecimizi yakından görmek ve işleyişimizi daha iyi anlamak için bizi ziyaret etti. Bu ziyaret hem bizim için hem de Çorumgaz için oldukça değerli ve öğretici bir deneyimdi.

Ziyaret sırasında, müşterimizle yakın bir ilişki kurduk ve üretimimiz hakkında bilgiler paylaştık. AG2,5, AG4, AG2,5TC, AG4TC üretim sürecini detaylarıyla anlattık. Ayrıca, İstanbul Arnavutköy’de bulunan rotary sayaç üretim tesisimizde G40 ve G65 sayaçlarımızın üretim test ve kalibrasyon süreçlerini aktardık.

Genel Müdürümüz Cem Gürpınar, Genel Müdür Yardımcılarımız İsmail Ataş ve M. Semih Yaşar önderliğinde, üretim tesisimizi gezip, ürün tasarımlarımızı adım adım inceledik. Üretim süreçlerinde kullanılan ekipmanlar ve kalibrasyon test banklarıyla ilgili bilgi paylaşımında bulunduk ve aynı zamanda bakım ve servis süreçlerimizi tüm şeffaflığıyla müşterimize aktardık. Bu sayede müşterimiz, ürünlerimizin kalitesi ve güvenliği konusunda birinci elden bilgi edinmiş oldu.

Ziyaret sırasında, sadece iş süreçlerimizi değil, aynı zamanda firmamızın vizyonunu ve misyonunu da paylaşma fırsatı bulduk. Müşterilerimize sunduğumuz ürün portföyümüzün arkasındaki özveriyi Çorumgaz’a göstermekten gurur duyduk.

Bu ziyaret, müşteri memnuniyetini ve iş birliğini arttırmaya yönelik sürekli çabalarımızın bir parçasıydı. Çorumgaz’a bizi ziyaret ettikleri için teşekkür ediyoruz ve gelecekteki iş birliğimizin daha da güçlenerek devam etmesini diliyoruz.