Hakkımızda

Natek Enerji, derin tecrübesi ve stratejik ortaklarıyla beklentilerinizi aşmak için burada.

Gelişmiş Doğalgaz Ölçüm Çözümler

2009 yılında alanında deneyimli mühendisler tarafından kurulan Natek Enerji, doğalgaz sayaç sektöründe yüksek teknoloji içeren yerli ürünler geliştirme misyonu ile yola çıkmıştır. 2011 yılında, tamamen kendi tasarımımız ve üretimimiz olan Konut Tipi Diyaframlı Doğalgaz Sayaçları (G4) ile yerli pazarda yerimizi aldık.

Sektörde Artan Bir Güç

Her geçen yıl pazar payımızı artırarak sektörün önde gelen üreticileri arasında yerimizi sağlamlaştırdık. Yenilikçiliğe olan bağlılığımız, TÜBİTAK destekli Sıcaklık Düzeltme Mekanizmalı Diyafram Tipi G4 Doğalgaz Sayacı projesi ile geliştirilen AG4 TC modeli ile daha da pekiştirilmiştir. Üretimimizin yarısından fazlasını ihraç ederek net ihracatçı konumumuzu devam ettirmekteyiz.

Created with Fabric.js 5.2.4

Akıllı Sayaç ve Vana Çözümleri

Yaptığımız stratejik işbirlikleri sayesinde, ürün yelpazemize akıllı sayaç ve vanalar eklenmiş, teknolojik ayak izimiz ve pazar uyum kabiliyetimiz daha da artmıştır.

ARGE ve Yeni Pazarlara Erişim

Natek Enerji, ürün portföyünü genişletme, ürün performansını iyileştirme ve yeni pazarlara erişim hedefleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Global İşbirikleri ve Geniş Ürün Yelpazesi

Konut tipi sayaçların üretiminin yanı sıra, Natek Enerji endüstriyel doğalgaz sayaçlarının belirli modellerinin yurt içi üretimi ve satışını iş ortakları ile gerçekleştirmektedir.

Ekibimiz

Ekibimiz konularında uzman ve sektörde uzun deneyime sahip yaratıcı profesyonellerden oluşmaktadır. Her türlü ayrımcılığa karşı sıfır tolerans politikasıyla çalışıyor, cinsiyet eşitliği ilkesi doğrultusunda kadın çalışanlarımıza eşit fırsatlar sunarak kariyerlerini destekliyoruz.

Kalite ve Uygunluk

Natek Enerji, üretim sürecinin her aşamasında en sıkı kalite kontrol standartlarını uygular ve sayaçlar %100 kalibrasyon ile satışa sunulur. Avrupa'daki yetkilendirilmiş kurumlardan ürün tasarım ve üretim onay kalite belgelerine sahibiz.